Hakkımızda

Moment Teknoloji Sanayi A.Ş.;

2000 yılında, enerji ve medikal sanayiine yönelik mekanik parçalar üretmek maksadıyla kurulmuş ve geçen zaman içerisinde sektörde lider firmalardan biri olmuştur. Hâlihazırda: tecrübeli yönetici, mühendis ve çalışan kadrosuyla, mekanik, optik ve mekatronik sistem tasarımı yapan ve tasarladığını üreten, Ar-Ge faaliyetleriyle kendi bünyesine ve ülkeye yeni imkan ve kabiliyetler kazandıran bir firmadır. Üretimde; güçlü, fonksiyonel ve zengin makine parkuruna, kalite kontrolde ise teknolojik açıdan üstün ekipmanla ürettiğini ölçme ve kalitesini kontrol etme kabiliyetine sahiptir. Teknolojiyi yakından takip ederek imkan ve kabiliyetlerini geliştirme ve bugüne kadar piyasada oluşturduğu güveni artırarak devam ettirme hedefiyle faaliyetine devam etmektedir. 

21

Yıllık Deneyim

Moment Teknoloji
Tanıtım Filmimiz

Vizyonumuz

Firmamızın sektör ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla geçmiş dönemde oluşturmuş olduğu yüksek itibarı ve mevcut pazar payını yaygınlaştırarak artırmak, müşteri gereksinimlerini karşılayacak ve müşteriyi istenilen yaşam döngüsü içerisinde memnun edecek yeni ürünleri hizmete sunmaktır.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası piyasalarda kullanılmak maksadıyla, enerji ve medikal sanayi öncelikli olmak üzere, otomotiv ve benzeri diğer sektörler için gerekli ürünleri araştırmak, geliştirmek ve müşteri odaklı olarak üretmektir.